+420 777 760 060         Pražská 46, 530 06 Pardubice

O Nás

TOP SERVIS Pardubice

Pevnými základy naší společnosti jsou bohaté profesní zkušenosti, smysl pro pečlivou práci a ochota splnit všechna přání našich zákazníků. Poradíme vám, jak si z naší nabídky vybrat to nejlepší. Zajistíme kompletní montáž a případný servis objednané techniky, aby vaše spokojenost vydržela i do budoucnosti.

Zabýváme se prodejem, poradenstvím a servisem centrálních vysavačů pro rodinné domy, komerční prostory a průmyslové objekty. Náš sortiment dále tvoří vysokotlaké čističe – studenovodní, horkovodní, s benzínovým motorem, podlahové mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, jednokotoučové drhnoucí a leštící stroje, úklidové vozíky, mopy a držáky mopů a další úklidové příslušenství.

Působíme v Pardubickém, Královehradeckém kraji a na Vysočině. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

Náš úspěch

Úspěch se nejlépe měří v číslech, proto pro Vás máme ty nejzajímavější

0 +

Spokojených klientů

0

metrů trubek

0

let na trhu

Kontakt

Telefon: +420 777 760 060
Email: topservis@topserviscz.cz

IČ: 25256840

Adresa

Pražská 46,
530 06 Pardubice

Naše sídlo nemá pevnou otevírací dobu, konzultujte s námi prosím případnou návštěvu po telefonu nebo emailem.

Přesunout se na začátek