Pro domácnost

Centrální vysavač pro domácnost je užitečným pomocníkem při pravidelném i občasném úklidu. Jeho pořízení Vám ušetří čas potřebný pro manipulaci s běžnými vysavači a také místo.

Agregát vysavače je umístěn na stálém místě (garáž, technická místnost) a jednotlivé místnosti jsou s vysavačem propojeny systémem potrubí. K samotnému vysávání už tak stačí pouze připojit hadici do zásuvky a začít vysávat.

Praktické

Odpadá potřeba skladovat těžké vysavače. Vše co musíte udělat je zapojit vysavačovou hadici do zásuvky a začít vysávat.

Tiché

Samotné vysávání je velmi tiché. Agregát je umístěn v samostatné místnosti (garáž, úklidová místnost).

Výkonné

Každá stavba je specifická svojí dispozicí i rozlohou. S naší pomocí máte jistotu, že si vyberete ten nejvhodnější agregát pro Váš dům.

Bohaté příslušenství

Můžete si vybírat z široké nabídky hadic, hubic a nástavců nebo podlahových štěrbin.

Ideální doba pro rozhodnutí o pořízení centrálního vysavače je samotné plánování výstavby nového rodinného domu. Instalace probíhá v několika etapách:

  1. Hrubá stavba – dochází k rozvodu potrubí a usazení zásuvkových zakončení. Tato fáze je nejvhodnější v době instalace elektrických rozvodů apod.
  2. Kolaudace – v této fázi dochází k usazení agregátu a samotných zásuvek a také propojení a odzkoušení celého systému.

Každá stavba může mít specifické požadavky na umístění vysavačového systému, je proto ideální konzultovat své záměry včas s naším technikem. 

 

Postup při umisťování centrálního vysavače do stávající stavby je téměř stejný, s tím rozdílem, že je nutné celý záměr důkladně konzultovat s technikem včetně osobní návštěvy objektu. Současné stavby (zejména staršího charakteru) bývají konstruovány z těžkých materiálů, které znamenají složitější práci při rozvádění potrubního systému. Z důvodu minimalizace hrubých zásahů do konstrukce stavby se proto využívá nejrůznější skulin, světlíků nebo nepoužívaných šachet a komínů.

Výhody centrálního vysavače oproti běžnému:

Na rozdíl od běžného vysavače, který musí být přítomen ve vysávané místnosti je sací jednotka centrálního vysavače s oddělené místnosti s výfuk zavedeným do exteriéru.

Vysavače BEAM Electrolux disponují samočistícím, vertikálně pohyblivým filtrem GORETM s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží.

Pro vysávání hrubých nečistot nebo vychladlého obsahu krbového ohniště lze využít separátor. S tím si běžný domácí vysavač neporadí.

Sací jednotky BEAM Electrolux nabízí kvalitní výkonné motory s minimální zárukou 5 let, u některých modelů až 10 let.

Přesunout se na začátek